Daglig leder

Tore Lundestad 01

Tore Lundestad

HAVNEDIREKTØR

Strategisk utvikling, personalansvar

69 35 89 01

911 17 202

tore.lundestad@borg-havn.no

Stab

Charlotter Iversen 01

Charlotte Iversen

MILJØSJEF

Fagansvarlig: Miljø, klima, HMS, kommunikasjon

69 35 89 22

952 51 846

charlotte.iversen@borg-havn.no

Roar Johansen 01

Roar Johansen

PLAN OG UTREDNING / Ass. Havnedirektør

Utredninger, planmedvirkning, forvaltning, myndighetsutøvelse havne- og farvannslov

69 35 89 12

951 90 784

roar.johansen@borg-havn.no

Økonomi, administrasjon og HR

Ingvild Stene 01

Ingvild Stene

ADMINISTRATIV LEDER

Avdelingsleder: regnskap, HR/personal, sak/arkiv, sentralbord

69 35 89 03

930 89 185

ingvild.stene@borg-havn.no

Solveig Johansen 01

Solveig Johansen

ADM. SEKRETÆR

Sak/arkiv, sentralbord, adgangskontroll

69 35 89 09

480 40 336

solveig.johansen@borg-havn.no

Wenche Sethre Andersen 01

Wenche Andersen

ØKONOMIKONSULENT

Fakturering, interne innkjøp

69 35 89 06

913 80 075

wenche.andersen@borg-havn.no

Terminalavdeling

Aleksander Eriksen 01

Aleksander Eriksen

TERMINALFORMANN

Formann, kran, vedlikehold

960 43 228

alexander.eriksen@borg-havn.no

Dennis Løken 01

Dennis Løken

KRANFØRER

Kranoperasjoner, båtfører, vedlikehold

995 94 002

dennis.loken@borg-havn.no

Freddy Paulsen 01

Freddy Paulsen

HAVNEINSPEKTØR

Havneoppsyn, ISPS, båtfører

69 35 89 04

911 17 185

freddy.paulsen@borg-havn.no

No Employee Photo

Henning André Lilleng

MARITIM LEDER

Maritime operasjoner, havneoppsyn, ISPS

69 35 89 14

928 64 880

henning.lilleng@borg-havn.no

John Gunnar Tamlag 01

John-Gunnar Tamlag

KRANFØRER

Kranoperasjoner, vedlikehold

957 76 880

john-gunnar.tamlag@borg-havn.no

Jõrgen Kristoffersen 01

Jørgen Kristoffersen

KRANFØRER

Kranoperasjoner, vedlikehold

958 00 200

jorgen.kristoffersen@borg-havn.no

Kenneth Mathisen 01

Kenneth Mathisen

TERMINALSJEF

Avdelingsleder: terminaldesign, kranoperasjoner, kundeoppfølging

69 35 89 21

489 58 798

kenneth.mathisen@borg-havn.no

Knut Sørensen 01

Knut Sørensen

HAVNEINSPEKTØR

Vedlikehold, prosjektgjennomføring, båtfører

928 68 286

knut.sorensen@borg-havn.no

Magnus Bjõrnerõd 01

Magnus Bjørnerød

KRANFØRER

Kranoperasjoner, vedlikehold

472 92 288

magnus.bjornerod@borg-havn.no

Ola Hjermstad 01

Ola Hjermstad

KRANMESTER

Terminaldrift, kranfører

69 35 89 16

911 17 191

ola.hjermstad@borg-havn.no

Pål Einar Bjarke 02

Pål Einar Bjarke

KRANFØRER

Kranoperasjoner, vedlikehold

922 66 823

paleinar.bjarke@borg-havn.no

Thomas Rein 01

Thomas Rein

KRANFØRER

Kranoperasjoner, vedlikehold

992 55 509

thomas.rein@borg-havn.no

Maritim avdeling

Teknisk avdeling

PÜl Erling Johnsen 01

Pål Erling Johnsen

TEKNISK SJEF

Avdelingsleder: prosjektledelse, vedlikehold

69 35 89 02

911 17 181

paal.johnsen@borg-havn.no

Vedlikehold

Kim Erik Ballovarre 01

Kim-Erik Ballovarre

VEDLIKEHOLDSSJEF

Drift og vedlikehold, prosjektoppfølging

69 35 89 11

911 17 184

kim-erik.ballovarre@borg-havn.no

Prosjekt

Dag Erik Eilertsen 01ny

Dag Erik Eilertsen

PROSJEKTMEDARBEIDER

Prosjektgjennomføring E-LAND (EU/Horizon2020)

928 41 120

dagerik.eilertsen@borg-havn.no

Per Dypvik 01ny

Per Olav Dypvik

PROSJEKTLEDER

Prosjektledelse E-LAND (EU/Horizon2020)

951 16 060

per.olav.dypvik@borg-havn.no