Ledelse

 

Tore Lundestad
HAVNEDIREKTØR
Telefon: 69 35 89 01
Mobil: 911 17 202
E-post: tore.lundestad@borg-havn.no

Ansvarsområde
 Daglig leder
         

Per Kristian Johansen
HAVNEKAPTEIN
Telefon: 69 35 89 14
Mobil: 99 56 77 88
E-post: pk.johansen@borg-havn.no

Ansvarsområde
 Maritime operasjoner, havnesikkerhet, myndighetsutøvelse
         

Pål Erling Johnsen
TEKNISK SJEF
Telefon: 69 35 89 02
Mobil: 911 17 181
E-post: paal.johnsen@borg-havn.no

Ansvarsområde
 Leder for Teknisk avdeling. Prosjektgjennomføring, terminaldrift,
vedlikehold
         

Roar Johansen
Ass. havnedirektør
PLAN OG UTREDNING

Mobil: 951 90 784
E-post: roar.johansen@borg-havn.no

Ansvarsområde
 Utredninger, planmedvirkning, forvaltning, myndighetsutøvelse havne-
og farvannslov

         
Administrasjon og forvaltning

 



     
 

Solveig Johansen
ADM. SEKRETÆR
Telefon: 69 35 89 09
Mobil: 48 04 03 36
E-post: solveig.johansen@borg-havn.no

  Ansvarsområde
 Administrativ sekretær, sak/arkiv,
Sentralbord, havneoppsyn
         
 

Wenche Andersen
ØKONOMIKONSULENT REGNSKAP- VISMA
Telefon: 69 35 89 06
Mobil: 91 38 00 75
E-post: wenche.andersen@borg-havn.no

  Ansvarsområde
 Fakturering, interne innkjøp,
Portwin
         
  Freddy Paulsen
HAVNEINSPEKTØR
Telefon: 69 35 89 04
Mobil: 91 11 71 85
E-post: freddy.paulsen@borg-havn.no
  Ansvarsområde
 Havneoppsyn, ISPS, båtfører
         
Teknisk avdeling
 

Kim-Erik Ballovarre
Driftssjef
Telefon: 69 35 89 11
Mobil: 911 17 184
E-post: kim-erik.ballovarre@borg-havn.no

 

Ansvarsområde
 Drift og vedlikehold,

prosjektoppfølging

         
 

Ola Hjermstad
KRANFØRER-KRANMESTER
Telefon: 69 35 89 16
Mobil: 91 11 71 91
E-post: ola.hjermstad@borg-havn.no

  Ansvarsområde
 Kranmester, terminaldrift,
kranfører
         
  Dennis Løken
KRANFØRER
Mobil: 99 59 40 02
E-post: dennis.loken@borg-havn.no
 
  Ansvarsområde
 Kranfører, båtfører,
vedlikehold
         
  Finn Johansen
Verksmester
Telefon: 69 35 89 17
Mobil: 91 11 71 93
E-post: finn.johansen@borg-havn.no
  Ansvarsområde
 Verksmester, vedlikehold
kraner m.v.
         
 

John-Gunnar Tamlag
KRANFØRER
Mobil: 95 77 68 80
E-post: john-gunnar.tamlag@borg-havn.no

  Ansvarsområde
 Kranfører, vedlikehold
         
    Alexander Eriksen
KRANFØRER
Mobil: 96 04 32 28
E-post:
 alexander.eriksen@borg-havn.no
 
  Ansvarsområde
 Kranfører, vedlikehold
            
 

Morten Edvardsen
KRANFØRER
Mobil: 91 11 37 71
E-post: morten.edvardsen@borg-havn.no

  Ansvarsområde
 Kranfører, vedlikehold
         
  Jørgen Kristoffersen
KRANFØRER
Mobil: 95 80 02 00
E-post: jorgen.kristoffersen@borg-havn.no
  Ansvarsområde
 Kranfører, vedlikehold
         
  Thomas Rein
KRANFØRER
Mobil: 992 55 509
E-post: Thomas.rein@borg-havn.no
  Ansvarsområde
 Kranfører, vedlikehold

   Borg Havn IKS       Øraveien 27, 1630 Gamle Fredrikstad      Tlf: 69 35 89 00       firmapost@borg-havn.no